Keramická fontána Pisa modrá

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú považované za silné nosiče svetla s harmonickými vibráciami, ktoré majú silný vplyv na telo, myseľ a dušu.

Nádherná kaskádová keramická fontána Pisa prinesie do vášho prostredia pokoj, relax, čistotu, krásu a harmóniu. Umiestnená v zimnej záhrade alebo na stole vo vašom domove vytvorí príjemnú a nežnú idylku. Už po tisíce rokov sa používa ílovitá hlina na stavbu vodných nádrží, pretože neprepúšťa vodu. Pri výrobe tejto fontány bola použitá veľmi kvalitná ílovitá hlina. Všetky keramické fontány, ktoré ponúkame majú túto vysokú kvalitu. Povrch je dokončený pri teplote 1255 C. Táto vynikajúca konečná úprava garantuje neobmedzenú trvanlivosť.
Obsahuje: keramickú fontánu, čerpadlo + transformátor.
Farba: modrá.
Rozmery: priemer 30 cm x výška 18 cm.
Krajina výroby: SRN.
Záručná doba:
24 mesiacov.
Doba a spôsob dodania: je skladom, doporučujeme zvoliť možnosť dodanie kuriérom UPS /väčšia garancia, že fontána príde v poriadku/. Za služby Slovenskej pošty neručíme.

Umiestnenie:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších prostriedkov vo Feng shui na aktiváciu čchi.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 125,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 125 bodov.