Kľúčenka Citrín

Kľúčenka Citrín, rozmery kameňa cca: výška x šírka cm, celková dĺžka 9 cm, uchytenie a retiazka v striebornej farbe. Ako kľúčenku môžete mať Citrín stále pri sebe.
Citrín chráni pred zlom všetkého druhu. V stredoveku ho uctievali ako "slnečný kameň".
Citrín je veľmi silný kameň, podobne ako krištál. Predstavuje pohodu, miernosť, harmóniu, láskavosť, teplo domova. Pomáha držať emócie pod kontrolou a uvoľňuje myslenie. Je veľmi užitočný najmä vo finančných záležitostiach. A takisto pri rozmotávaní zamotaných citových vzťahov. Starším ľuďom pomáha získať stratenú energiu.
Citrín povzbudzuje človeka k duchovným aktivitám. Podporuje tvorivosť, komunikáciu. Privádza nás k harmonizovaniu vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej.
Liečebné účinky: lieči zápaly slepého čreva, povzbudzuje imunitu, chráni pred negatívnymi účinkami žiarenia. Je doporučovaný pri chorobách srdca, ľadvín, obličiek, svalov.
Priradené čakry: ak ho položíme na solárnu čakru, dodáva odvahu k prekonávaniu nezdarov a poskytne istotu a dobrú náladu. Každá depresia sa nám vyhne. Citrín je veľmi užitočný pre starších ľudí, ktorým dodáva energiu a chráni ich pred nadmernou únavou a stresom. Oživuje látkovú výmenu, prečisťuje črevný trakt, podporuje tvorbu bielych krviniek. Posilňuje slinivku a ľadviny, má priaznivý vplyv na liečbu cukrovky. Dlhodobo obnovuje stratenú energiu, ochraňuje pred nadmernou únavou. Keď ho položíme na druhú čakru, pomáha odstraňovať tráviace problémy, najmä bolesti žalúdku, vracanie (z pokazeného jedla). Jeho účinok je pomalý, ale istý, teda netreba strácať trpezlivosť.
Ošetrovanie: Citrín by sa mal dáť každý mesiac do kryštalickej soli, umyť v teplej vode a potom nabiť, najlepšie dotykom s ametystom alebo nechať na neho pôsobiť lúče zapadajúceho slnka.
Astrologické priradenie znamenia: Citrín je zvlášť nápomocný pre znamenia: Býk, Blíženci, Lev, Panna, ale rovnako je vhodný aj pre ostatné znamenia zverokruhu.

Foto ilustračné, citrín môže byť o niečo svetlejší alebo troška inak do žlta sfarbený ako na foto, keďže každý kus je originál prírodný výtvor.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 3,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.