Svietnik Achát cyklamenový

Svietnik z Achátu cyklamenovej farby na 1 čajovú sviečku. Ideálny a originálny doplnok do obývačku, prijímacieho salónu alebo na nočný stolík.
Achát
odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Astrologické priradenie:
je zvlášť nápomocný pre znamenia. Blíženci, Býk, Panna, Škorpión, ale rovnako je vhodný aj pre ostatné znamenia zverokruhu.
Priradená čakra: ku čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru.
Umiestnenie: z hľadiska Feng shui používame svietniky na oživenie priestoru a rozprúdenie energie. Umiestniť ich môžeme v J, JZ, SV a SZ.
Rozmery cca: šírka 10-11 cm x hĺbka 7.5-8 cm x výška: 7.8 cm.

Foto ilustračné, každý svietnik je originál prírodný výtvor, preto se môže mierne od fotografie farebne a tvarovo odlišovať.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 17,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 17 bodov.