Kamene na veštenie (Gipsy stones)

Sada kameňov (Gipsy kamene) - sada ktorá poslúži nielen na veštenie. Obsahuje 1 biely kameň - Magnezit biely a 1 čierny kameň - Obsidian čierny (Apačské slzy) + návod na veštenie + bavlnené vrecúško.
Obsidián je kameň bez obmedzení a hraníc. Odhaľuje pravdu, odráža jednotlivé ľudské vlastnosti a nemilosrdne odhaľuje trhliny, slabosti a blokády. Hovorí sa, že pred obsidiánom sa nedá nič utajiť. Obsidián nám pomáha zbaviť sa všetkých deštruktívnych a oslabujúcich vlastností a tým nás podnecuje k ďaľšiemu rastu. A pritom počas celého procesu našej premeny nám poskytuje stabilnú podporu. Je to silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Zaisťuje uzemňujúce lano, ktoré vedie od základnej čakry až do stredu Zeme. Pohlcuje negatívne energie z okolitého prostredia a vo chvíli, keď to potrebujeme nás dokáže poskytnúť silu, oporu a ochranu. Je nesmierne nápomocný vysoko citlivým ľuďom. Dokáže zablkokovať duševné útoky a odstraňuje negatívne duchovné vplyvy. Obsidián napomáha stráviť všetko, čo je ťažko prijateľné. Súčasne aj uľahčuje trávenie na fyzickej úrovni. Dokáže zbaviť organizmus toxických látok, odstraňuje blokády, napätie vo fyzickom, ale aj v jemnohmotnom tele, pozitívne vplýva na zkornatenie ciev. Znižuje bolesti pri artritíde, problémoch s kĺbami, kŕčoch a zraneniach. Obsidiánový elexír pôsobí blahodárne pri šoku. Zaháňa bolesť a zastavuje krvácanie. Má vynikajúci vplyv na krvný obeh, zahrieva končatiny a dá sa použiť aj k zmierneniu stuhnutej prostaty.
Magnezit - má výrazné harmonizujúce účinky. Pomôže nám, aby sme sa cítili v harmónii, v pokoji a dovolili nám a ostatným aby sme boli takými akí sme. Uvoľňuje napätie a stres, má upokojujúce účinky na ľudské city, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Je veľmi vhodný pre citlivých, nervóznych a ustráchaných ľudí. Otvára srdcovú čakru a podporuje k úprimnej láske - vrátane lásky k sebe. Podporuje pozitívny prístup k sebe samému, trpezlivosť a oddanosť a schopnosť načúvať. A takisto v nás stimuluje nesebeckú, precítenú lásku. Keďže obsahuje veľké množstvo magnézia, pomáha uvoľňovať svaly, blahodárne pôsobí pri menštruácii, na žalúdok, črevá, kŕčové žily, bolesti močového mechúra, ľadvinové kamene, hojí kosti, zubné kazy, prináša úľavu pri bolestiach hlavy, urýchľuje metabolizmus tukov, rozptyľuje cholesterol, pomáha pri srdcových poruchách, pôsobí aj proti rakovine.
Veľkosť jedného kameňa M: cca 2-2.5 cm.
Postup veštenia: kamene schovajte do vrecka, snažte sa upokojiť svoje myšlienky a chvílu sa skúste sústrediť na svoj dych. Potom sa spýtajte otázku, na ktorú môžete dať kladnú alebo zápornú odpoveď. Vyberte si kameň z vrecúška. Ak si vyberiete kameň biely - znamená to áno. Ak čierny - znamená to nie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.