Kalcit žltý do vody (kosti, kĺby)

Balíček obsahuje prírodné neopracované kamienky Kalcitu žltého cca 90-100 g na prípravu Elixíru + pôsobenie vody na ľudský organizmus + návod na jeho prípravu. (Kamienky však môžete použiť nielen na prípravu elixíru, ale aj na dekoráciu a na očistenie priestoru.)
Pitie elixíru z Kalcitu žltého napomôže usadzovaniu vápnika v kostiach, ale súčasne zabráni ich vápenateniu - pomôže posiľniť kostru a kĺby, prečistí vylučovacie orgány, blahodárne pôsobí na črevnú flóru a na kožu, podporí zrážanlivosť krvi a hojenie tkanív (elixírom si môžete umývať postihnuté miesto - bradavice, vredy, rany). Posiľní imunitný systém, u malých detí napomôže rastu. Na jemnohmotnej úrovni prečistí čakry, ktorým súčasne dodá novú energiu. Túto liečivú vodu však môžete piť každý deň taktiež na osvieženie ako vynikajúcu minerálnu vodu.
Doporučenie: najlepšie účinky má pitie nalačno pred každým jedlom.
Všeobecné pôsobenie Kalcitu je účinný zosiľňovač a čistič energie. Ak máte Kalcit v miestnosti, pomôže vám udržať energiu v rovnováhe - aby sa negatívna energia odviedla, premenila a pritom sa zvýšila vaša vlastná energia. Odstraňuje z tela nečistú energiu. Kalcit urýchľuje vývoj a rast. Je to duchovný kameň, spája nás s vyšším vedomím. Napomáha k prístupu k vyššej múdrosti a rozvoju parapsychologických schopností, jasnovidectva, cestovania mimo telo. Na vyšše duchovnej úrovni prečisťuje všetky čakry, udržuje ich v rovnováhe a dodáva energiu. Spája sa s ľahkosťou, radosťou a uvoľnením. Otvára nás životu a podporuje ochotu nadväzovať kontakty. Takisto je vhodné ak ho máte blízko seba pri meditácii, nakoľko otvára nové obzory, prináša pokoj mysle, ale takisto v nás pomáha povzbudzovať inšpiráciu, kreativitu a tvorivosť. Je veľmi nápomocný, keď strácame motiváciu a ovládne nás lenivosť. Dodáva energiu a nadšenie na všetkých úrovniach. Upokojuje myseľ, pomáha rozvíjať zdravý úsudok, schopnosť analyzovať, povzbudzuje pamäť. Otvára nás životu a podporuje ochotu nadväzovať kontakty. Privádza do rovnováhy citové napätie, nahrádza ho pokojom a vyrovnanosťou. Zvyšuje sebadôveru a posiľňuje schopnosť prekonávať neúspechy.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.