Masážne vajce Jaspis brekciový 4.8x3.8 cm

Blíži sa Veľká Noc! Obdarujte oblievača netradičným liečivým vajíčkom z drahého kameňa - z Amazonitu.
Hovorí sa, že vajce je zázrakom prírody, symbolom zrodenia, nového života a jari. Vo Feng Shui tiež symbolizuje zrod niečoho nového, nový začiatok, nový život. Špička vajíčka sa považuje za aktívnu časť a jeho základňa za časť upokojujúcu. Kameň v tvare vajíčka spútava a modeluje energiu. Dá sa napríklad použiť pri lokalizovaní blokov v tele a následne k ich odblokovaniu. Pretiahnutejší užší koniec sa dá použiť ako pomôcka pri reflexológii a akupresúre. Vajíčka z kameňov dokážu rovnako priniesť uspokojenie a uvoľnenie ako akupresúrne gule, pokiaľ ich v strese zvierame v dlani.
Treba brať do úvahy aj pôsobenie kameňa:
Jaspis brekciový nám dodáva šťastie a spokojnosť. Pomáha nám zostať na zemi a uchovať si citovú stabilitu. Odvádza z tela nadbytočnú energiu, prináša duševný jas. Je to ochranný kameň. Podporuje silu vôle i osobnú silu. Zlepšuje organizačné schopnosti a sebaorganizáciu, uvoľňuje a dáva nám pocit úplnosti. Vnáša radosť do života, znižuje stres a vyjasňuje vyhliadky do budúcnosti. Vyvažuje a energeticky zlaďuje čakry a vyvažuje jinovú a jangovú energiu.
Liečebné účinky: Jaspis brekciový sa používa pri liečení problémov s krvou a krvotvorbou, pri hemofílii a problémoch so srdcom. Zvyšuje fyzickú výdrž a znižuje dehydratáciu organizmu.
Tip:  vajíčko z liečivého kameňa môže poslúžiť aj na cvičenie panvového dna alebo ako intímna pomôcka pre ženu.
Rozmery: 4.8 cm x 3.8 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.