Masážna guľa Jaspis obrázkový 4 cm

Masážna guľa z Jaspisu obrázkového.
Pravidelné používanie masážnych gulí priaznivo účinkuje proti stresu a civilizačným chorobám. Gule sa používajú aj na podporenie činnosti vnútorných orgánov a zdravia všeobecne.
Cchi kung masážne gule môžu byť použité pre relaxačné i meditačné účely.
Náš tip: Pravidelné cvičenie s masážnymi guľami podporuje bystrosť a silu rúk. Starším ľuďom pomáha zbaviť sa pocitu znecitlivenia končatín, dlhodobo udržuje pamäť na vysokej úrovni a pomáha bojovať s únavou. Cviky s masážnymi guľami zlepšujú krvný obeh, normalizujú tlak, odstraňujú kŕče, trasenie rúk, zlepšujú pohyblivosť kĺbov a taktiež napomáhajú zladeniu pravej a ľavej mozgovej hemisféry.
Výsledky z pravidelného cvičenia sú viditeľné. Na prstoch a dlaniach sa totiž nachádzajú akupunktúrne body, ktoré majú priamu spojitosť s vnútornými orgánmi a ovplyvňujú ich funkčnosť.
Obrázkový jaspis podporuje kreativitu a súznenie s prírodou. Zaháňa obavy a strach z neistej budúcnosti, prehlbuje súcit. Svojím rozhľadom nám pomáha chápať a liečiť žiarlivosť a znižovať aroganciu. Posilňuje schopnosť získať a udržať si radosť zo života.
Liečebné využitie: pomáha pri alergiách, používa sa tiež proti vyrážkam a problémom zažívacieho ústrojenstva.
Veľkosť: priemer 40 mm
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.