Akupresúrne gule modré, Jin Jang 5 cm

Čínske akupresúrne gule s motívom Jin a Jang - je vyjadrením síl tvoriacich kozmos - tvorenie, prijímanie, prehlbovanie, trvanie, prenikanie, zjednocovanie, naplňovanie a podporovanie. Symbol kúziel života proti zlým silám. Čínske akupresúrne gule sa používajú na podporu zdravia, mozgových funkcií a činnosti vnútorných orgánov. Priaznivo pôsobia proti stresu a civilizačným chorobám. V Číne ich používajú už niekoľko storočí. Každá guľa vydáva pri otáčaní iný tón - jedna vyšší a druhá nižší.
Použitie: Guľami točíme v dlani - je jedno ktorým smerom. Ideálne je, keď sa gule navzájom nedotýkajú, aby masírovali čo najväčšiu plochu.
Farba krabičky: modrá.
Farba gulí: modrá.
Priemer 1 gule: 5 cm.
Náš tip: Pravidelné cvičenie s masážnymi guľami podporuje bystrosť a silu rúk. Starším ľuďom pomáha zbaviť sa pocitu znecitlivenia končatín, dlhodobo udržuje pamäť na vysokej úrovni a pomáha bojovať s únavou. Cviky s masážnymi guľami zlepšujú krvný obeh, normalizujú tlak, odstraňujú kŕče a trasenie rúk, zlepšujú pohyblivosť kĺbov a taktiež napomáhajú zladeniu pravej a ľavej mozgovej hemisféry.
Výsledky pravidelného cvičenia sú viditeľné. Na prstoch a dlaniach sa totiž nachádzajú akupunktúrne body, ktoré majú priamu spojitosť s vnútornými orgánmi a ovplyvňujú ich funkčnosť.
S masážnymi guľami môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek, sú nenápadné a zmestia sa vám do vrecka.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.
 
Ďalšie obrázky produktu Akupresúrne gule modré, Jin Jang 5 cm:
Akupresúrne gule modré, Jin Jang 5 cm
Akupresúrne gule modré, Jin Jang 5 cm
 
1px-blank