Masážna guľa Obsidián mahagón 4 cm

Pravidelné používanie cchi kung masážnych gulí priaznivo účinkuje proti stresu a civilizačným chorobám. Gule sa používajú aj na podporenie činnosti vnútorných orgánov a zdravia všeobecne. Masážne gule môžu byť použité pre relaxačné i meditačné účely.
Náš tip: Pravidelné cvičenie s masážnymi guľami podporuje bystrosť a silu rúk. Starším ľuďom pomáha zbaviť sa pocitu znecitlivenia končatín, dlhodobo udržuje pamäť na vysokej úrovni a pomáha bojovať s únavou. Cviky s masážnymi guľami zlepšujú krvný obeh, normalizujú tlak, odstraňujú kŕče, trasenie rúk, zlepšujú pohyblivosť kĺbov a taktiež napomáhajú zladeniu pravej a ľavej mozgovej hemisféry.
Výsledky z pravidelného cvičenia sú viditeľné. Na prstoch a dlaniach sa totiž nachádzajú akupunktúrne body, ktoré majú priamu spojitosť s vnútornými orgánmi a ovplyvňujú ich funkčnosť.

Treba brať do úvahy aj pôsobenie kameňa, z ktorého je guľa vybrúsené:
Obsidián mahagónový nás učí oprostiť sa od vonkajších vplyvov, koncentrovať sa na naše predstavy a sny meniť v skutočnosť. Uzemňuje, ochraňuje, dodáva silu, odstraňuje energetické bloky, podporuje dosiahnutie vyšších rovín, oživuje stanovené ciele. Ukazuje nám tiež skryté rozpory a strach. Tento kameň nás povedie ku našim nevyriešeným citovým problémom, aby sme ich vedome prežili, aby sme boli ochotní si priznať vlastné utrpenie a tým sa od neho odprostiť. Je to stabilizujúci kameň, ktorý posiľňuje slabú auru a navracia rotáciu duchovnej čakre a takisto čakre solar plexus.
Liečebné účinky: ak si ho prikladáme k telu prináša úľavu od bolesti a zlepšuje krvný obeh.Obsidián nás učí oprostiť sa od vonkajších vplyvov, koncentrovať sa na naše predstavy a sny meniť v skutočnosť. Ukazuje nám tiež skryté rozpory a strach.
Veľkosť: 40 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.