Masážna hmatka Rubín Fuchsit

Rubín je symbol majestátnosti a vznešenosti. V Indii ho nosili maharajovia na čele ako symbol sily a lásky. Na trhu patrí medzi najdrahšie kamene najvyššej triedy. V Indii ho nazývali Rat na radza - kameň císarských rodov. Je symbolom búrlivej a strastiplnej lásky, jeho účinok je naozaj veľmi mocný. Hovorí sa, že majiteľ rubína by mal byť pri jeho nosení opatrný, lebo povzbudzuje k veľkým činom . V rukách vodcov dáva veľké schopnosti. V rukách obyčajných prináša úspech, lásku a šťastie. Rubín vraj dáva silu leva, nebojácnosť, slobodu orla a múdrosť zeme. Ak ho má na rukách žena, vraj jej zaručí plodnosť. Ale takisto pozor, posilňuje vraj aj negatívne znaky charakteru - ako egoizmus, nemilosrdnosť, divokosť... preto ho treba nosiť s opatrnosťou. Rubín symbolizuje oheň srdca - lásku srdca, silu lásky a života. Rubín symbolizuje energiu, ktorá spaľuje všetko zlé. Prepája rôzne hierarchie - silu a city, napríklad splynutie sexuality s vnútornou láskou a túžbou po splynutí s milovanou osobou. Podporuje celú škálu emocií a túžob, dokáže "uskutočniť" mesiac lásky.
Ak chcete posilniť slábnucu lásku , darujte milovanej osobe rubín - je schopný znova rozdúchať plamene lásky, a to obojstranne. Zároveň nás ale hráni pred akýmkoľvek citovým preháňaním. Rubín pomáha zaháňať smútok, dodáva dobrotu a veselosť, posilňuje pamäť.
Liečebné účinky: je silným pomocníkom pri prekonávaní ťažkých chorôb a pooperačných problémov. Rubín lieči krvný obeh, zastavuje krvácanie. Vynikajúco pôsobí na srdcové choroby, pomáha pri nespavosti. Ochraňuje nás pred túžbami a melanchóliou, vraj predlžuje čiaru života. Podporuje našu lásku k pravde a k múdrosti.
Priradené čakry: koreňová a srdcová čakra.

Treba brať do úvahy aj pôsobenie fuchsitu:
Fuchsit nám pomáha chápať, čo je potrebné, aby sme urobili pre pokrok ostatných. Pritom nám prepožičiava schopnosť zachovať pokoj v okamihu, keď naši blízky musia prekonávať svoje vlastné lekcie. Fuchsit takisto ako nám aj ostatným ponúka možnosť vydať sa vlastnou cestou, vlastnou jedinečnou cestou.
Pozitívne vplýva na situácie, keď je niekto chorý v rodine alebo v nejakej skupine, v ktorej pretrváva napätie, strach a nerovnováha. Často sa stáva, že pacientovi sa stav nezlepšuje kvoli vnútornému alebo vonkajšiemu tlaku rodiny, ktorá chce jeho chorobu alebo závisloť udržať. Fuchsit dáva chorému silu dosiahnuť pohodu, zdravie, duševnú rovnováhu a súčasne sa vymaniť z tohoto rodinného kruhu. Fuchsit prekonáva závisloť, oslobodzuje, pomôže nám čeliť citovému vydieraniu. Predáva nám schopnosť nenechať sa zlomiť traumami alebo citovými vypätiami. Fuchsit nám pomáha pri zlepšení vzťahu s ostatnými ľuďmi, je úzko spojený s otázkami života.
Rozmery: cca 4.5 cm x 4.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.