Masážne mydlo Jaspis Imperial 4, veľké

Mydlo - tvar kameňa vybrúsený do tvaru ako je mydlo, ktoré používame na umývanie. Pri prikladaní na telo tento tvar kameňa umožňuje väčší prenos energie. Mydlo je vybrúsené do plochého oválneho tvaru, ktorý sa dá ľahko prikladať k telu a liečiť ho alebo sa s ním dajú robiť účinné masáže. Berieme do úvahy aj kameň, z ktorého je mydlo vybrúsené:
Jaspis imperial patrí k najkrajším Jaspisom. Predstavuje našu cestu k Univerzu. Imperiálny jaspis nám pomáha pochopiť, že spolu so svetom tvoríme jeden celok, že nemusíte mať strach, pretože sme zajedno s tým, čo nás ohrozuje. Imperiálny jaspis teda veľmi pozitívne vplýva na prekonanie strachu a neistoty. S jaspisom sa vydávame na cestu k našej duchovnej podstate, pri jaspise zabúdame, kto sme už boli a vydávame sa na novú duchovnú cestu, k svojej duchovnej podstate.
Z hľadiska Feng Shui je Imperiálny Jaspis veľmi vhodný pri prebytku jinovej energie, pre energických, kreatívnych ľudí, ktorí potrebujú trochu viacej uzemniť. Kto má problém s koncentráciou, imperiálny jaspis mu pomôže lepšie sa sústrediť. Ďalej je veľmi vhodný pre ľudí, ktorých životné tempo je príliš rýchle a potrebujú sa viacej uvoľniť a spomaliť.
Krajina pôvodu: Madagaskar.
Rozmery cca: šírka 3.2 cm x výška 2.8 cm x hrúbka 1.4 cm.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.