Masážne mydlo Magnezit malé

Mydlo - tvar kameňa vybrúsený do tvaru ako je mydlo, ktoré používame na umývanie. Pri prikladaní na telo tento tvar kameňa umožňuje väčší prenos energie. Mydlo je vybrúsené do plochého oválneho tvaru, ktorý sa dá ľahko prikladať k telu a liečiť ho alebo sa s ním dajú robiť účinné masáže.

Berieme do úvahy aj kameň, z ktorého je mydlo vybrúsené:

Magnezit
uvoľňuje napätie a stres. Prináša hlboký pokoj k meditácií a k uvoľneniu. Ak ho položíte na tretie oko, uľahčuje vyvolanie vizuálnych zážitkov a predstavivosť. Otvára srdcovú čakru a podnecuje nás k úprimnej láske, vrátane lásky k sebe samému, ktorá je nevyhnutná k tomu, aby ste mohli prijímať a dávať lásku druhým. Stimuluje nesebeckú, precítenú lásku. Pomáha vám cítiť sa v harmónii, v pokoji pri problematických situáciach s druhými. Pomôže vám brať ostatných ľudí takých akí sú. Vynáša na povrch všetky sebaklamy. Pomáha rozpoznávať naše podvedomé pocity a myšlienky a ich korene. Magnezit má veľmi silný vplyv na myseľ. Uvádza mozgové hemisféry do súladu, pomáha vyvolávať podnetné myšlienky a uľahčuje ich aplikáciu v praxi. Podporuje pozitívny prístup k sebe samému, trpezlivosť a oddanosť a schopnosť načúvať. Magnezit má upokojujúci účinok na ľudské city. Prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Predstavuje veľkú podporu pre citlivých a ustráchaných ľudí - pomáha im prekonať podráždenosť a netoleranciu.
Liečebné účinky: obsahuje veľké množstvo magnézia a napomáha jeho ukladaniu v tele. Súčasne má aj detoxikačný účinok a neutralizuje telesný pach. Blahodárne pôsobí počas menštruácie, na žalúdok, črevá, žlčník, pečeň, kŕčové žily, bolesti močového mechúra a ľadvinové kamene. Urýchľuje hojenie kostí a lieči zubné kazy, zmierňuje bolesti zubov. Má preventívne účinky proti epilepsii. Prináša úľavu pri bolestiach chrbta, odstraňuje kŕče v lýtkach, uvoľňuje svaly. Urýchľuje metabolizmus, reguluje trávenie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a posilňuje krvný obeh, spomaľuje zrážanlivosť krvi, podporuje bunkovú očistu a čistí krv. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a angíny pectoris. Udržuje v rovnováhe telesnú teplotu, znižuje horúčku a zimnicu. Má preventívne účinky pri epilepsii. Prináša úľavu pri bolestiach hlavy, najmä pri migrénach.
Rozmery: 4.5 cm x 3 cm x hrúbka 1.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 4,60 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.