Náhrdelník Fluorit modrý 45 cm

Náhrdelník zo sekaných kamienkov z Fluoritu modrého.

Fluorit
sa považuje za kameň géniouv - je dobrý katalyzátor v spojení s vonkajšou a vnútornou múdrosťou, aktivizuje činnosť mozgových buniek. Podporuje zmysel pre zodpovednosť, pomáha nám naplňovať zmysel života. Fluorit má aj ochranný charakter - ochraňuje nás pred vyčerpaním, je dobrým pomocníkom pre workoholikov. Dodáva potrebnú energiu "navyše".
Fluorit podporuje rozvoj nášho ducha a to tak, že nám pomôže získať schopnosť rozpoznať najvyššiu pravdu, preto sa nazýva kameňom géniov. Zušľachťuje vibrácie našich mozgových buniek. Pomáha nám objaviť ťažisko problému a sústrediť sa na to podstatné. Pomáha nám objaviť skryté pod povrchom vonkajších javov. Napomáha nám k tvorbe dokonalého tela, preto by ho mali nosiť predovšetkým deti. Má významnú úlohu pri mineralizácii tkanív zubov a kostí a takisto je nápomocný pri liečení porúch týchto procesov.
Modrý Fluorit zosiľňuje liečivý potenciál tým, že dokáže presne zacieliť mozgovú aktivitu a podporiť v mozgu duchovné prebudenie. Zvyšuje tvorivé schopnosti, usporiadava myšlienky a zlepšuje komunikáciu. Fluorit modrý je výnimočný aj tým, že dokáže upokojovať alebo naopak "nabíjať" podľa toho, ako to fyzická alebo biomagnetická rovina tela práve potrebuje.
Liečebné účinky: modrý Fluorit veľmi účinne pôsobí na očné, nosné, ušné a krčné problémy.
Celková dĺžka: 45 cm, zapínanie alpaka tombak v striebornej farbe.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.