Náhrdelník Jantár detský 30 cm, mix 2

Detský náhrdelník zo sekaného Jantáru rôznych 3-4 odtieňov o dĺžke cca 30 cm, navlečený na pevnej hodvábnej niti, s uzlíkmi medzi korálkami a koncovka - uzáver je baltická skrutka.

Jantár vznikol zkamenením organickej živice ihličnatých stromov. Jantár v latinčine znamená boh počiatku. Jantár dokáže zbaviť telo negatívnych energií, je vhodný na všetky choroby.
Pozitívne vplýva na depresie, preto je veľmi vhodný pre ľudí ku sklonom k smútku a so sebavražednými sklonmi. Jantár je kameň nádeje. Jeho slnečná sila nás vedie po ceste k väčšej radosti, šťastiu, ku svetlu... Jantár pre svoju farbu a účinky sa preto aj nazýva slnečným kameňom.
Liečivé účinky: lieči dýchacie cesty, astmu, bronchitídu, problémy a poruchy žalúdku a čriev, močové kamene, žlčník, chráni ľadviny, harmonizuje činnosť hormonálnych žliaz, znižuje riziko infekcií, horúčku, lieči očné problémy, bolesti uší, reumu, pozitívne vplýva na závrate a slabosti, pomáha proti hluchote, zabraňuje padaniu vlasov. Ukludňuje bolesti pri prerezávaní a raste zubov, zastavuje krvácanie z nosu. Má očisťujúce účinky na organizmus, harmonizuje tráviaci a hormonálny systém, čistí a posilňuje obličky.
Celková dĺžka: cca 30-32 cm, zapínanie na šrobovací uzáver z Jantáru.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.