Náhrdelník Olivín 45 cm

Náhrdelník zo sekaných kameňov Olivínu.
Olivín sa dnes nosí predovšetkým ako ochranný kameň proti zlým duchovným silám, ktoré sa nám snažia uškodiť a zviesť z našej cesty. Pomáha nám prekonávať pocity odcudzenia, ktoré zasa bývajú prirodedzeným následkom odvrátenia sa od Boha, od jednoty ako neoddeliteľného celku. Podobne ako chryzopras aj olivín svojim jemným vlnením privádza do blízkeho spojenia s rastlinným svetom, kde tak často nachádzame po celodennom strese odpočinok. Jeho žiara nás obdaruváva teplom, sviežou energiou, radosťou, pričom rovnako ako všetky zelené kamene upokojuje, očisťuje a harmonizuje celý nás organizmus. Keď nosíme olivín prináša šťastie a úspech v podnikaní. Zvyšuje znášanlivosť, pocity lásky, sexuálnu potenciu a túžbu, zlepšuje manželské vzťahy.
Liečebné účinky: je nápomocný pri liečení ženskéch chorôb a problémov, lieči rany spôsobené pohrýznutím, odstraňuje toxické látky z tela. Podporuje trávenie, funkciu sleziny, pomáha pri zápche a zápale čriev, je vhodný pri
frigidnosti, DNE, reumatizme, pri zápale kĺbov. Ak nosia ženy ako náhrdelník, pomáha udržovať pevnosť a pekný tvar poprsia.
Celková dĺžka cca: 45 cm, zapínanie v striebornej farbe (alpaka).
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 10,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 10 bodov.