Náramok červený, magnet. zapínanie

Pri tomto náramku naozaj platí - krása je v jednoduchosti! Tento jednoduchý a zároveň elegantný červený módny náramok proti urieknutiu pozostáva z kvalitne splietanej eko kože ozdobený v strede so Shamballa guličkou striebornej farby, je ukončený magnetickým zapínaním.  Eko koža sa vyrába zo syntetických materiálov. Tvoria ju 2 vrstvy - bavlnený úplet a polyuretán. Jedná sa o lacnejšiu alternatívu prírodnej kože, ktorá sa jej svojimi vlastnosťami, v mnohých parametroch vyrovná. Výhody eko kože: priedušnosť, pevnosť, jednoduchá údržba, neobmedzená škála farieb.
Obvod náramku cca: 20 cm, šírka náramku je 0.7 cm.

Kabbalah
náramky nosia ľudia po celom svete bez ohľadu na vierovyznanie. Ich pôvod je však z učenia Izraela, tzv. Kabbalah (biela mágia). Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je podľa tohto učenia prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. Kabbalah náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "od uhrančivých" pohľadov a energií, jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela. O to viac účinné, že je vyrábaný ručne - je v ňom duša umelca. Špeciálna ochranná ruka Hamsa náramku odráža zlé uhrančivé pohľady a negatívnu energiu prúdiacu od ľudí. Takisto je náramok vhodný na ochranu budúcej mamičky pri tehotenstve. Ochraňuje mamičku aj bábätko v brušku.

Foto ilustračné, náramok má trošku odlišnú shamballa korálku v strede, nie je okrúhla ale podlhovastejšia (krajšia) - po celej ploche má shamballa kamienky.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.