Náramok Achát + prívesok víla

Náramok Achát vyrobený u nás Marcela handmade (s láskou) z guličiek cyklámenovej, fialovej a tyrkysovej farby o priemere 0.8 cm s kovovými ozdobami na gumičke s príveskom Víly. Vyrobené u nás handmade Marcela s láskou.
A viete čo sa hovorí o vílach? Vraj sú to krásne, krehké a jemné bytosti. Starajú sa o kvetiny a podobné rastlinky. Bývajú v kvetoch alebo vo veľkých kvetinových palácoch. Radi komunikujú s ľuďmi. Zjavujú sa vraj iba ľuďom s čistým srdcom. Majú schopnosť vziať na seba podobu nejakej kvetiny. Zbožňujú aj drahé kamene :):
Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Astrologické priradenie:
je zvlášť nápomocný pre znamenia: Blíženci, Býk, Panna, Škorpión, ale rovnako je vhodný aj pre ostatné znamenia zverokruhu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.