Náramok Jadeit melónový + prívesok Víla

Náramok Jadeit melónový z guličiek o priemere 1 cm s príveskom Víly. Vyrobený u nás handmade Marcela (s láskou).
Viete čo sa hovorí o vílach? Vraj sú to krásne, hrehké a jemné bytosti. Starajú sa o kvetiny a podobné rastlinky. Bývajú v kvetoch alebo vo veľkých kvetinových palácoch. Radi komunikujú s ľuďmi. Zjavujú sa vraj iba ľuďom s čistým srdcom. Majú schopnosť vziať na seba podobu nejakej kvetiny. Zbožňujú aj drahé kamene :):
Jadeit Mayovia nazývali vládcom harmónie, v Číne veria, že priťahuje lásku - ženísi ho zvyknú dávať nevestám (považujú ho za prototyp drahokamu), Egypťania ho dávajú zosnulým do truhly, lebo veria, že ochraňuje pred ťažkosti pri odchode na druhý svet, Mexičania z neho vyrábajú ochranné amulety. Pod vplyvom jadeitu možeme objavovať a lepšie prežívať krásu sveta vo všetkých jeho formách a prejavoch, na všetkých jeho úrovniach. Jadeit v nás posilňuje schopnosť cítiť druhých, byť viacej empatickými, aby sme mohli vždy zo srdca dať to pravé, čo je v nás a urobiť toj v správnej chvíli. Ak sme nepokojný a kŕčovitý, jadeit nás upokojuje, dodáva nám pocit blaženej a vyrovnanej spokojnosti. Považuje sa za kameň šťastia. Môžeme ho použiť k harmonizácií negungujúcich vzťahov. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpomínanie si na minulé inkarnácie - vďaka jadeitu si ľahšie spomíname na minulé životy. Pomáha uľahčovať komunikáciu, je symbolom božej lásky, je nápomocný keď si chceme byť vedomý vyšších úrovní bytia. Spája sa s hudbou, symbolizuje aj hudbu.
Liečebné účinky: upokojuje nervovú sústavu, lieči ľadviny a nadľadviny, odstraňuje jedovaté látky, dáva do poriadku bunky a kostrový systém, hojí stehy, podporuje plodnosť, pomáha pri pôrode, lieči slezinu, udržuje rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.