Náramok Kalcit žltý + Tigrie oko (Chrbtica)

Náramok Kalcit žltý a Tigrie oko obsahuje guličky o priemere 0.8 cm navlečné na gumičke. Vyrobené u nás Marcela handmade s láskou. Veľkosť na dámsku ruku, ak by ste potrebovali pánsku veľkosť, napíšte do poznámky pri potvrdzovaní objednávky.
Vzájomné pôsobenie kameňov, ktoré obsahuje pozitívne pôsobí na problémy s chrbticou, zvlášť s krčnou chrbticou, s kĺbami, s pohybovým ústrojenstvom, proti kŕčom, pomáha pri osteoropóze, naprávať zlomené kosti, pozitívne pôsobí na dobrú náladu, na pozitívne myšlienky, na odvahu a sebavedomie, takisto má ochranný účinok pred negatívnym pôsobením energií zvonka.
Pôsobenie jednotlivých kameňov:
Kalcit žltý je účinný zosiľňovač a čistič energie. Ak máte kalcit v miestnosti, pomôže vám udržať energiu v rovnováhe - aby sa negatívna energia odviedla, premenila a pritom sa zvýšila vaša vlastná energia. Odstraňuje z tela nečistú energiu. Kalcit urýchľuje vývoj a rast. Je to duchovný kameň, spája nás s vyšším vedomím. Napomáha k prístupu k vyššej múdrosti a rozvoju parapsychologických schopností, jasnovidectva, cestovania mimo telo. Je vhodný pri meditácii, nakoľko otvára nové obzory a prináša pokoj mysle. Zároveň povzbudzuje ku kreativite a tvorivosti, prináša radosť, ľahkosť, uvoľnenie. Je veľmi nápomocný, keď strácame motiváciu a ovládne nás lenivosť. Dodáva energiu a nadšenie na všetkých úrovniach. Upokojuje myseľ, pomáha rozvíjať zdravý úsudok, schopnosť analyzovať, povzbudzuje pamäť. Otvára nás životu a podporuje ochotu nadväzovať kontakty. Privádza do rovnováhy citové napätie, nahrádza ho pokojom a vyrovnanosťou. Zvyšuje sebadôveru a posiľňuje schopnosť prekonávať neúspechy. Na vyšše duchovnej úrovni prečisťuje všetky čakry, udržuje ich v rovnováhe a dodáva energiu. Pomáha pri osteoropóze.
Tigrie oko v nás podporí odvahu a sebavedomie, pomôže riešiť problémy spojené s neschopnosťou uznať vlastnú cenu, s prehnanou sebakritikou a zablokovanými schopnosťami - pomáha rozoznať vlastné nadanie, ale súčasne upozorňuje na chyby, ktoré je nutné prekonať. Uzemňuje, posilňuje schopnosť sústrediť sa. Tigrie oko je ochranný kameň, ochraňuje pred urieknutím, zlými silami a kliatbami. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a prináša mu šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie - zlepšuje náladu, pomáha odstraňovať depresie. Jeho rýchla energia zrýchľuje tok informácií telom. Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu. Zakotvuje zmeny ku ktorým došlo vo fyzickom tele. Zahrieva telo a pomáha rýchlejšie prekonať prechladnutie. Podporuje zdravie. Odstraňuje citové blokády a taktiež kŕče. Lieči zrak, napomáha nočnému videniu. Uzdravuje krk, rozmnožovacie orgány. Pomáha pri náprave zlomených kostí. Vyrovnáva činnosť oboch mozgových hemisfér, zvyšuje ich praktické využitie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.