Náramok Krištáľ praskaný + Azuro-Malachit

Náramok Krištáľ praskaný a Azuro-Malachit obsahuje guličky o priemere 0.8 cm na gumičke. Vyrobené u nás Marcela handmade s láskou :).
Krištáľ predstavuje svetlo na Zemi, jeho liečivú a očistnú energiu. Pôsobí ako urýchľovač, ktorý aktivuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Ochraňuje, čistí a vyrovnáva auru, odstraňuje blokády brzdiace voľný tok energie. Do duše vnáša čistotu a jasnosť. Neustále nás nabíja novou energiou a silou. Ak ho máte blízko seba, dokáže zbaviť nespavosti a postará sa o príjemné sny. Do snov vnesie pozitívnu energiu. Zneškodňuje geopatogénne zóny a záporné zemské žiarenie. Je vhodný i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na štítnu žľazu, v srdcovej čakre na srdce, na pľúca, aj na krvný obeh, na zažívacie ústroje v pupočnej oblasti. Prečisťuje a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo škodlivých látok. Pôsobí pri liečení nádorových ochorení, aj preventívne. Pomáha pri bolestiach hlavy (migréna).
Azuro-Malachit je krásnej zelenej farby, ako malachit, ale na niektorých miestach z neho vychádzajú kúsky modrého azuritu. Keďže v sebe obsahuje oba kamene Azurit a Malachit, má vlastnosti oboch kameňov. Zmierňuje duševné poruchy, posilňuje pevnosť charakteru, umocňuje pocit pokoja, pohody a zdravia. Harmonicky spája srdce s rozumom (city s myslením) a takto chráni pred konfliktnými riešeniami.
Malachit
je kameň transformácie a pomáha pri zmenách a duchovnom rozvoji. Ochraňuje nositeľa pred negatívnymi a deštruktívnymi energiami a dodáva mu zdravie a pohodu.
Azurit sa považuje za základnú pomôcku pri koncentrácii myslenia a pri meditácii. Pomáha chápať súvislosti, podporuje pamäť. Podporuje empatické cítenie, zvyšuje súcit, lepšie chápanie ostatných. Azurit má silný vplyv na centrálnu nervovú sústavu. Chráni ju pred preťažením, odstraňuje blokády.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.