Náramok Krištáľ praskaný + Ruženín + Zirkón

Ochranný náramok z Krištáľu praskaného a Ruženínu s ozdobnými rondelkami (v striebornej farbe) so Zirkónom. Guličky majú rôzny priemer vo veľkosti 0.5-1.2 cm a sú navlečené na pevnej gumičke.
Krištáľ sa považuje za kameň svetla a energie. Je to silný ochranný kameň pred všetkou negativitou (závisťou, neprajnosťou, urieknutím ale aj elektrosmogom). Pôsobí ako aktivátor energie, prenosca energie a "štartuje" iné kamene, s ktorými je skombinovaný. Je to univerzál y liečivý kameň na všetky zdravotné problémy. Harmonizuje, vyrovnáva, čistí a energizuje.
Ruženín je najsilnejší kameň lásky, láskavosti, nežnosti, náklonnosti, priateľstva, empatie. Lieči boľavé city, hlboké citové zranenia, podporuje sebaprijatie a zdravú sebalásku a priťahuje aj lásku novú, ak partnera nemáme. Ruženín pôsobí ochraňujúco pred negatívnou energiou z počítačov, mobilov. Ochraňuje pred vlastnou negativitou alebo aj pred urieknutím a neprajnosťou zvonka. Lieči srdce, sluch, posiľňuje vitalitu pohlavných orgánov, aktivuje činnosť ľadvín.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 15,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.