Náramok Onyx + Ruženín + Zirkón

Ochranný náramok z guličiek Onyxu, Ruženínu so Zirkónovými rondelkami (zlato-striebornej farby) na pevnej gumičke. Guličky sú rôznej veľkosti, postupne sa zmenšujú od priemeru 1.2-0.5 cm.
Onyx je silný magický kameň. Ochraňuje pred negatívnou energiou - pred urieknutím, neprajnosťou, pred nešťastím a ťažkými chorobami. Zvyšuje našu odolnosť voči okoliu, spája vnútorný svet s vonkajším. Aktivuje intuíciu, uľahčuje prístup do nášho podvedomia. Podporuje disciplínu, poriadok a naľaďuje náš k vážnemu postoju k životu. Onyx upokojuje nervovú sústavu a zmierňuje bolesti srdca. Aktivuje vášeň a sexualitu, pôsobí ako afrodiziakum.
to používa pri riešení konfliktov a na znovunastolenie vnútornej rovnováhy. Lieči srdce, pľúca, hrdlo a zápaly kĺbov a atritídu. Pomáha pri osteoropóze. Posilňuje srdcovú činnosť a krevný obeh. Zlepšuje látkovú výmenu. Taktiež zmierňuje nočné mory a stres, pocit straty a boľavé srdce.
Ruženín sa považuje za najsilnejší kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Posiľňuje vo vzťahoch vernosť partnerov, ale je nápomocný aj pri hľadaní lásky. Hovorí sa, že ak ho máte pri sebe, sú k vám ľudia prívetivejší a príjemnejší. Prehlbuje vnímavosť voči všetkému krásnemu a fantáziu. Lieči hlboké duševné zranenia, zranené city, pomáha osamelým. Prináša harmóniu a mier do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou a podporuje sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči iným. Lieči anorexiu, lebo podporuje sebaakceptáciu a sebalásku. Ochraňuje pred vnútornou negativitou, ale aj pred vonkajšou negatívnou energiou (závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou) ale ochraňuje aj pred elektrosmogom (žiarenie z TV, počítačov, mobilov) Ruženín pomáha čistiť orgány, podporuje krvné cievy okolo srdca, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov, zvyšuje plodnosť, aktivuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 15,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.