Náhrdelník Ametyst, Ruženín, Krištáľ 1, 45 cm

Náhrdelník z Ametystu, Ruženínu a Krištáľu praskaného z guličiek o priemere 0.8 cm o celkovej dĺžke cca 45 cm, so zapínaníme alpaka v striebornej farbe.

Ametyst čistí energiu, prečisťuje čakry a auru a celkovo pozitívne ovplyvňuje život. Ametyst je silným kameňom ochrany - ochraňuje pred negativitou, pred urieknutím, pred elektrosmogom (tv, počítač, mikrovlnka, tv). Ochraňuje takou formou, že premení psychický útok na lásku. Premieňa totiž nižšie typy energie na vyššie na duchovenj a éterickej rovine. Je to kameň duchovnej čistoty, meditácie a kameň zamilovaných. Vnáša silu a rovnováhu do vzťahov medzi mužom a ženou, harmonicky pôsobí na milostný život. Ametyst je symbolom duševnej čistoty, nezištnosti, obetavosti, spravodlivosti a čestnosti. Pomáha pri zbavovaní sa zlozvykov a starých návykov, aby sme ich nahradili inými, lepšími zvykmi. Ametyst harmonizuje metabolizmus, podporuje tvorbu hormónov, posiľňuje vylučovacie orgány a imunitu, uvoľňuje napätie, zmierňuje Pomáha nám lepšie a jasnejšie sa vyjadrovať.
Ruženín je najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky a uzdravovania. Pôsobí na srdce, lásku, je to kameň priateľstva, empatie, nežnosti, láskavosti. Hovorí sa, že ak máte ruženín pri sebe, ľudia k vám budú milší. Ochraňuje pred elektrosmogom. Lieči srdce, sluch, pomáha pri neplodnosti.
Krištáľ symbolizuje svetlo, čistotu, energiu, silu. Aktivuje a koncentruje energiu. Má silný ochranný účinok, podobne ako Ametyst aj Ruženín. Je vhodný na všetky zdravotné problémy, je to univerzálny kameň.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 24,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 24 bodov.