Shamballa náramok Váhy, Perla

Shamballa náramok s guličkou z pravej Perly, ktorá podporí dobré vlastnosti znamenia Váh (24.9.-23.10.) a pomôže prekonať nepriaznivé vplyvy. Náramok pozostáva z kvalitne ručne prepletanej šnúrky, vpredu je gulička z Perly a na konci šnúrok 2 guličky z Hematitu.
Nastaviteľný rozmer náramku cca: 14-22 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím šnúrok.
Farba: biela perleťová gulička z Perly, biela šnúrka, čierne guličky z Hematitu.
Hovorí sa, že Perla je schopná prispôsobiť sa našim náladám, dokonca dokáže vojsť do našej duše a prinášať do nej mäkkosť. Perly sú schopné nám ukazať, že niekedy aj bolesť može byť brána k vyššiemu poznaniu. Perly symbolizujú ženskosť, ženský princíp a to svojim guľatým leskom, miernosťou ale aj svojou premenlivosťou. Rozvíjajú v nás zmysel pre krásu a dokonalosť, láskyplnosť, nehu a snahu o harmóniu.
Svojho majiteľa ochraňujú pred nehodami a nešťastím a dokonca nás pred nimi aj varujú zmenou svojho vzhľadu.
Liečebné účinky: vďaka svojmu zloženiu ovplyvňujú najmä stavbu kostí a zubov. Podporujú nervový systém, bránia svalovici a svalovým kŕčom a chránia pokožku pred spálením. Perly pomáhajú ako prevencia proti páleniu "žáhy", proti zápalom ústnej dutiny a zápalom nervov. Vplývajú na znižovanie horúčky, upravujú tráviace problémy a znižujú citlivosť voči alergénom. Ich účinok však nie je nejaký výrazný, ale skôr jemný.
Znamenie Váhy 24.9.-23.10.:
Nápomáhajúce kamene: Perla, Opál, Chryzokol, Jaspis, ružový Korál, Jadeit, Ruženín, Akvamarín, ružový Turmalín, modrý Zafír, Kunzit.
Šťastná vôňa:
pomarančový kvet.
Šťastná farba: ružová.
Šťastné číslo: 6.
Šťastný deň: pondelok.
Vládnuca planéta: Venus.
Element: vzduch.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: čierna, hnedá, sivá, bordová, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, ružová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.