Shamballa náramok Váhy, Ruženín

Shamballa náramok s 1 guličkou Ruženínu o priemere 1 cm. Tento náramok pozostáva z peknej kvalitne prevezovanej šnúrky, na ktorej konci sú navlečené 2 korálky.
Rozpätie náramku cca: 16-20 cm, stiahnutím a roztiahnutím šnúriek si môžete jeho veľkosť ešte prispôsobiť v tomto rozpätí.
Farba: šnúrka ružová, guličky na konci ružové.
Ruženín: kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Považuje sa za najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu.
Váhy: 24.9. - 23.10. - majú vysoké požiadavky na svojich partnerov, na svoje životné prostredie ako aj na samých seba. Hladajú spravodlivosť, jasnosť a harmóniu.
Prírodný živel: vzduch
Planeta: Venuša
Šťastný kameň: Ruženín podporuje vo Váhach láskavosť, nežnosť, súcit, dobro, porozumenie, priateľstvo, trpezlivosť, miernosť, empatiu.
Noste ho na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. Tento náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "od uhrančivých" pohľadov a energií, jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela. Náramok je výborný aj na ochranu budúcej mamičky pri tehotenstve. Ochraňuje mamičku aj bábätko v brušku.

Môžeme vám vyrobiť náramok s inou farbou šnúrky, na výber farby: čierna, hnedá, cyklámenová, cyklámenovočervená, fialová, červená, oranžová, belasá, tyrkysová, kráľovská modrá, žltá, zelená, dúhová. Ak máte záujem o inú farbu, uveďte to prosím do poznámky na konci objednávky.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.