Náramok Kyanit - Disthen 1

Sekaný náramok z Kyanitu (Disthen) navlečený na pevnej gumičke, takže sa dá nosiť aj ako ozdoba do vlasov.
Kyanit (Disthen) je kameň, ktorý je vynikajúci pre naladenie a meditáciu, pretože prináša pokoj a vyrovnanosť a funguje ako výkonný vysielač a zosilňovač vysokofrekvenčných energií, čím vlastne podporuje duševné schopnosti spoločne s intuíciou. Vďaka svojej výnimočnej schopnosti naladiť sa na kauzálnu rovinu (príčinnú) dokáže kyanit vyvolávať prejavy duchovnej energie v podobe myšlienok. Ponúka spojenie s duchovným sprievodcom a vyvoláva súcit. Je schopný uzemňovať duchovné vibrácie, čo navodzuje stav duchovnej integrity a dospelosti. Pomáha nám vyvolávať spomienky na sny a prináša liečivé snenie. Kyanit môže veľmi dobre pomôcť ľuďom, ktorí práve prechádzajú cez hranicu smrti. Kyanit dosť rýchlo dokáže zladiť čakry. Prečisťuje im cestu a meridiány. Obnovuje čchi hmotného tela a jeho orgánov. Počas liečenia, po prečistení a premene stabilizuje magnetické pole.
Kyanit odbúrava stres a blokády. Preniká všetkými chaosmi, zmätkami a odbúrava strach, ilúzie, zklamania. Kyanit otvára krčnú čakru - tým povzbudzuje svojho majiteľa k sebavyjadreniu a komunikácii a podporuje ho k tomu aby hovoril pravdu. Odstraňuje nevedomosť, otvára poznanie duchovnej a duševnej pravdy. Podporuje činnosť vyššej mysle.
V duchovnej úrovni Kyanit pomáha oslobodiť sa od predstavy o neodvratnom osude a neúprosnej karme. Ukazuje akú úlohu môžeme zohrať vo vytváraní procesu príčin a následkov nutných k tomu, aby minulosť zostala v náležitej rovnováhe. Uľahčuje návrať z éterického do fyzického tela a preladnie sa mysle na vyššie a jemnejšie frekvencie. Kyanit je špeciálny tým, že ho nemusíme vôbec čistiť, keďže neudržuje v sebe nič negatívne.
Liečebné účinky:
lieči svalové poruchy, horúčku, urogenitálny systém, detskú žľazu, nadobličky, krk, mozog, znižuje krvný tlak, lieči infekcie, odstraňuje prebytočnú telesnú hmotnosť, podporuje činnosť mozočku a motorické reakcie tela, pomáha tiež udržovať rovnováhu medzi energiami jin a jang. Jedná sa o prírodný prostriedok proti bolesti.
Krajina pôvodu: Brazília.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,60 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.