Náramok Nefrit (čínsky Jadeit) 1

Náramok Nefrit je navlečený na pevnej gumičke, takže ho môžete nosiť aj ako ozdobu na vrkoč.
Nefrit alebo inak čínsky jadeit má pre číňanov väčšiu cennu ako zlato alebo drahé šperky. Podľa istej legendy vraj predstavuje svetlo, pochádzajúce z posvätnej hory - ide vraj o prevtelenie kozmického princípu. Nefrit plný svetla nesie päť základných duchovných princípov: súcit, skromnosť, odvahu, spravodlivosť a múdrosť. Takisto číňania veria, že ochraňuje pred bleskami, preto by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. V ťažkých chvíľach nám pomáha zachovať si vlastnú identitu a nevzdávať sa. Zabraňuje agresívnym sklonom, zmierňuje rozbúrené emócie, napätie. Vedie nás po ceste harmónie, vyrovnanosti a pokoja.
Liečebné účinky: má hojivé, upokojujúce, stimuluje srdcovú činnosť, blahodárne pôsobí na celý organizmus. Nefrit znamená oblička - lieči choroby močových ciest, pomáha pri odvodňovaní, čistí telo od toxických látok, pri bolestiach hlavy môžeme nefritom masírovať spánky alebo si ho priložiť na spánky.
Astrologické priradenie: zvlášť je nápomocný ľuďom narodeným v znamení raka.
Tip: Nefrit doporučujeme prikladať na postihnuté miesto alebo ho môžeme nosiť ako prevenciu vo vrecku, na retiazke alebo ako v tomto prípade ako energetický náramok.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.