Náramok Serpentín so Stichtitom, oválky

Náramok z nepravidelných oválok Stichtitu sú navlečené na pevnej gumičke.
Serpentin je uzemňujúci kameň, ktorý pomáha pri meditácii a duchovných zážitkoch. Čistí čakry, podporuje činnosť korunnej čakry. Otvára dvere mentálnym schopnostiam, uľahčuje pochopiť duchovný základ života. Ponúka rôzne nové cesty pre rast kundalíny. Napomáha pri opätovnom hľadaní múdrosti a vyvolávaní spomienok na minulé životy. Serpentin pomáha získať pocit rastúcej kontroly nad vlastným životom. Vyrovnáva mentálnu a emocionálnu rovnováhu a pomáha vedome zameriať liečivú energiu k existujúcim problémom.
Svetlozelený serpentin
je citlivý, nežne pôsobiaci kameň, ktorý vás spojí s anjelským sprievodcom. Umožňuje nám vstúpiť do minulosti, súčasnosti a budúcnosti a zároveň vie všetko prepojiť v jeden celok. Je veľmi vhodný pri skúmaní minulých životov, pretože vyvoláva schopnosť súcitiť, odpúšťať sám sebe a zmieriť sa so všetkým, čím sme v minulosti prešli. Vďaka nemu je možné ukončiť liečenie, ktoré sa nám v minulom živote nepodarilo uzavrieť. Pomáha nám zbaviť sa citovej záťaže z predchádzajúcich vzťahov. Ak si položíme na hrdlo, pomôže nám hovoriť o minulosti a riešiť nevyriešené problémy, ktoré pretrvávajú z minulosti až doteraz. Ak sa chcete stretnúť s niekym z minulosti tento kameň je pritom veľmi nápomocný. Dokonca pomôže navodiť stretnutiu tichú a citlivú atmosféru.
Liečebné účinky: pôsobí výborne pri tíšení bolesti - najmä pri menštruačných a svalových kŕčoch, dokáže účinne vyčistiť a odbúravať jedovaté látky z tkanív a krvi. Zaisťuje dlhovekosť.
Stichtit - o ňom sa hovorí, že je kameňom otvorenej mysle. Prináša emocionálne prebudenie. Je to veľmi upokojujúci kameň, ktorý vnáša do prostredia i do ľudskej duše pokoj a mier a v rodinách pomáha deťom správať sa nerušivo a pozitívne. Stichtit pomáha dostať sa k slovu, udržať si otvorenú myse, prijímať všetky myšlienky so snahou porozumieť im, otvorene svetu hovoriť svoje vlastné myšlienky a správať sa ku všetkým (vrátane seba) mierne a veľkoryso. Podpuje milujúcu spoločnosť každého druhu. Stichtit stimuluje vyššie roviny vedomia u ľudí. Dokáže nás preniesť z jedného fyzického miesta na druhé, pretože sa používa pri astrálnom putovaní alebo pri pohybe medzi rôznymi energetickými rovinami a paralelnými svetmi. Je to výborný spoločník pre osamelých ľudí.
Liečebné účinky: Stichtit pomáha pri rozrušení, prináša vnútorný pokoj, podporuje celkové uvoľnenie a uvoľňuje aj svalové kŕče. Pomáha pri prekyselní organizmu, žáhe a bolestiach žalúdka. Zlepšuje pružnosť svalstva, šliach a kože, pomáha zmierniť prejavy reumatických zápalov.
Priradená čakra: srdcová, uľahčuje prechod kundalíny cez srdcové centrum.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.