Náramok Apatit zelenomodrý falcet 0.3 cm

Náramok z brúsených falcetovaných guličiek Apatitu o priemere cca 0.3 cm.
Apatit
sa považuje za zdroj energie, "spája" hmotu s vedomím. Pri Apatite sa viacej sústredíme nato, čo bude, ako nato čo bolo, pomáha nám odpútať sa od minulosti, ale zároveň nám pomôže minulosť pochopiť a oslobodiť sa od nej. Podporuje filantropické sklony a vzbudzuje túžbu slúžiť iným. Je to zdroj psychických darov a duchovných schopností. Prehlbuje meditáciu, prebúdza a podporuje kundalíny - tzv. "hadiu silu" v našom jemnohmotnom tele. Napomáha sebavyjadreniu, komunikácii na všetkých úrovniach vedomia. Zvyšuje v nás motiváciu, je to zdroj energie. Podporuje otvorenosť, uľahčuje kontakt s inými ľuďmi, podnecuje k tvorivému vyjadrovaniu a jednaniu. Ostraňuje negatívne pocity a postoje. Je veľmi nápomocný pre hyperaktívne a autistické deti. Podporuje tvorivosť a intelekt. Vnáša svetlo do sporov a zmätkov, pomáha získavať informácie, ktoré sa dajú použiť k osobnému a spoločnému prospechu. Rozširuje vedomie, posúva nás k Pravde. Utišuje ľútosť, apatiu, zlosť, hnev, podráždenosť. Pomáha prekonávať citovú vyčerpanosť.
Liečebné schopnosti: Apatit podporuje tvorbu nových buniek, lieči kosti, napomáha vstrebávaniu vápnika, je veľmi nápomocný pre chrupavky, kosti, zuby, pohybové ústrojenstvo. Zlepšuje stav pri problémoch s kĺbmi a krivicou. Tento kamenň potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnosť metabolizmu - je veľmi dobrý pri bulímii. Podporuje v nás sklony k zdravému stravovaniu. Znižuje krvný tlak, uvádza do rovnováhy telesné, emocionálne, duševné a duchovné telo, rovnako aj čakry. Obmedzuje hyperaktivitu, podporne pôsobí pri malátnosti a príliš nízkej aktivite. Pôsobí liečivo na žľazy, meridiány, vnútorné orgány. Ak sa použije spolu s ďaľšími kryštálmi, uľahčuje dosiahnutie žiadúcich výsledkov (napríklad krištálom). Lieči hyperaktivitu, pomáha autistom, zlepšuje komunikáciu, pôsobí proti koktaniu, pomáha pri problémoch s rečou.
Priradená čakra: uvoľnením koreňovej čakry pomáha odstraňovať sklamanie a podporuje vášeň, v ktorej nie je prítomný pocit viny.
Krajina pôvodu: Madagaskar.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 18,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.