Náramok Jadeit modrý guličky + strapec

Náramok z guličiek Jadeitu svetlej (tyrkysovej) a tmavšej modrej (kráľovská modrá) farby o priemere cca 0.8 cm s kovovými ozdobami a trendovým strapcom. Vyrobené u nás handmade Marcela s láskou.
Jadeit
je nádherný jemný kameň, ktorého farebnosť prechádza do rôznych odtieňov. Už v starej Číne bol považovaný za najcennejší drahokam. Podľa číňanov je vraj jadeit prototyp drahokamu, čínske slovo "Yu" znamená zároveň jadeit a aj drahokam. Pod vplyvom jadeitu možeme objavovať a lepšie prežívať krásu sveta vo všetkých jeho formách a prejavoch, na všetkých jeho úrovniach. Jadeit v nás posilňuje schopnosť cítiť druhých, byť viacej empatickými, aby sme mohli vždy zo srdca dať to pravé, čo je v nás a urobiť toj v správnej chvíli. Ak sme nepokojný a kŕčovitý, jadeit nás upokojuje, dodáva nám pocit blaženej a vyrovnanej spokojnosti. Považuje sa za kameň šťastia. Môžeme ho použiť k harmonizácií negungujúcich vzťahov. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpomínanie si na minulé inkarnácie - vďaka jadeitu si ľahšie spomíname na minulé životy. Pomáha uľahčovať komunikáciu, je symbolom božej lásky, je nápomocný keď si chceme byť vedomý vyšších úrovní bytia. Spája sa s hudbou, symbolizuje aj hudbu.
Jadeit modrý symbolizuje pokoj a premýšľanie, vnútornú vyrovnanosť a trpezlivosť, zaisťuje síce pomalý ale trvalý vnútorný aj vonkajší pokrok. Je nápomocný v takých chvíľach, ked sa nám situácia vymkla z rúk, aby sme ju zvládli s kľudom a s rozvahou.
Liečebné účinky: upokojuje nervovú sústavu, lieči ľadviny a nadľadviny, odstraňuje jedovaté látky, dáva do poriadku bunky a kostrový systém, hojí stehy, podporuje plodnosť, pomáha pri pôrode, lieči slezinu, udržuje rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.