Náramok Koral červený + Ruženín + srdce

Náramok z guličiek Koralu červeného a Ruženínu o priemere 0.7 cm s príveskom srdce na pevnej gumičke, medzi kamienkami sú krásne kovové ozdoby - rondelky. Vyrobené Marcela handmade (ručne u nás s láskou).
Koral sa považuje za ochranný a liečivý "kameň" - pred urieknutím, pred negatívnymi energiami. Symbolizuje súčasne pevnosť, ale aj premenlivosť, hĺbku a povrchnosť, ticho a nepokoj, pohyb ale aj pokoj, kľud, nečinnosť. Vplýva na posilnenie našej mysle pre krásu a tvar. Ovplyvňuje v nás schopnosť brániť sa nepriaznivým vplyvom. Vďaka svojmu zloženiu pozitívne vplýva na kosti, zuby, nechty a vlasy. Červené koraly sa považujú za najmocnejšie koraly. Kedysi ich považovali za zkamenelé kvapky krvi. Pomáhajú nám nabiť sa energiou, životnou silou. Koral ochraňuje tehotné matky, uľahčuje pôrod a prebúdza lásku k dieťaťu. Je veľmi nápomocný pri liečení krvných chorôb. Pozitívne vplýva nielen na sexualitu, ale aj na lásku ako takú.
Ruženín je najsilnejším kameňom, čo sa týka lásky a uzdravovania. Podporuje priateľstvá, empatiu, súcit, nehu, láskavosť, srdečnosť, harmonizuje vzťahy, lieči choroby srdca, sluchu.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.