Náramok Krištáľ + Ametyst + Ruženín

Náramok z guličiek Ametystu, Ruženínu a Krištáľu číreho je navlečený na pevnej gumičke.
Ametyst
čistí čakry, energiu okolo nás, pozitívne vplýva na náš život, silne ochraňuje pred negatívnymi energiami ostatných, pred urieknutím, pred elektrosmogom. Ochraňuje takou formou, že premení psychický útok na lásku. Podporuje duševnú pozornosť a lepšiu sústredenosť na duševnú činnosť.Vnáša rovnováhu a stabilitu do vzťahov, harmonicky pôsobí na milostný život. Ametyst je symbol duchovnej lásky, vnútornej čistoty, obetavosti a nezištnosti. Je veľmi nápomocný pri zbavovaní sa závislosti na alkohole a drogách.
Ruženín je najsilnejší kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči boľavé srdce, hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku, sebaakceptáciu. Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou - závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou atď., ale aj na vonkajšej energetickej úrovni - napr. pred elektromagnetickými žiarením.
Krištáľ pôsobí ako urýchľovač - katalyzátor (urýchľuje výmenu energií), pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zosiľňuje účinok ostatných kameňov.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.