Náramok Krištáľ praskaný + Jadeit zelený

Náramok Krištáľ praskaný a Jadeit zelený, guličky o priemere 0.7 cm, pevná gumička.
Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja - aktivuje iné kamene. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Pomáha lepšie zaspať a do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Liečebné účinky: Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Pôsobí ako urýchľovač energií. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne.
Jadeit zelený - kameň šťastia, empatie, prináša pokoj, plodnosť, pomáha pri pôrode, lieči a upokojuje srdce, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov, je spojený s hudbou. Lieči ľadviny, pomáha v situáciach, keď nás zachváti nepokoj alebo lenivosť.  Stabilizuje, uzemňuje, harmonizuje.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 10,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 10 bodov.