Náramok Krištáľ praskaný + Karneol

Náramok z guličiek Krištáľu praskaného a Karneolu, guličky sú od priemeru 0.8-1 cm, pevná gumička. Vyrobené u nás handmade Marcela s láskou :).
Krištáľ pôsobí ako katalyzátor, ktorý aktivuje a urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Karneol je kameň energie, vitality, pôsobí proti strachu a depresiám. Učí nás zamerať pozornosť na súčasnosť a prežívať dnešný deň naplno, žiť "tu a teraz". Aktivuje chopnosť sústrediť sa. Uzemňuje, napomáha veľmi roztržitým a zmäteným ľuďom. Aktivuje tvorivosť.
Karneol používame ku čisteniu krvi, zvykne sa používať i pri otrave krvi, dajú sa ním liečiť poruchy krvného obehu, kŕčové žily a všeobecné poruchy prekrvenia. Vhodný je i pre zlepšenie funkcií zažívacích orgánov, podporuje optimálne trávenie a spracovávanie stravy.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.