Náramok Ruženín guličky + strapec

Náramok s guličkami Ruženínu o priemere 0.8 cm na gumičke so strapcom o výške 5 cm, s kovovými ozdobami, veľmi elegantný a trendový.
Ruženín je kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Je to najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Posilňuje vernosť, ale pomáha aj nájsť vb láske šťastie. Vraj kto ho má pri sebe sú k nemu ľudia príjemnejší a milší. Podporuje predstavivosť, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné bolesti, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Prináša mier a harmóniu do prostredia, toleranciu, vyrovnanie sa so sebou, sebalásku ale aj lásku a otvorenosť voči ostatným. Je veľmi nápomocný pri anorexii lebo podporuje sebaakceptáciu. Ochraňuje nielen pred vnútornou negatívnou energiou - závisťou, hrubosťou, nenávisťou, ale aj na vonkajšej energetickej úrovni - napr. pred elektrosmogom (TV, počítače, mobily, mikrovlnky). Ekologický technici zistili, že vibrácie Ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!
Liečebné účinky: energia Ruženínu podporuje krvné cievy okolo srdca, čistí orgány tela, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť, pomáha pri anorexii, aktivuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
Priradená čakra: 4. srdečná čakra, no mimoriadne vhodný je i pre korunnú čakru. Harmonizuje všetky štyri horné čakry.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,90 €
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.