Náramok proti urieknutiu s menom detský 2

Tento náramok proti urieknutiu s menom je precízne ručne viazaná červená šnúrka, na ktorej sú navlečené gorálky s písmenkami. Šnúrka sa dá stiahnutím nastaviť na rôznu šírku. Na konci šnúrok sú farebné guličky.
Rozpätie cca: 12-14 cm, vek na cca 5-10 rokov.
Farba: šnúrka červená, korálky a písmenká sú biele alebo farebné v tvare kocky alebo plochšej guličky - podľa momentálnej ponuky.
Dodacia lehota: 3-7 pracovných dní.

Na objednávku: v prípade, že budete mať záujem o iné meno prip. iné slovo na náramku zadajte Výber mena na objednávku a potom pri potvrdzovaní objednávky do Poznámky uveďte Vašu požiadavku. Vyrobíme Vám náramok podľa Vášho želania.
Červené šnúrky nosia ľudia po celom svete bez ohľadu na vierovyznanie. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, nakoľko ľavá strana tela, (hlavne ruka a rameno), je prijímateľom energie, či už negatívnej alebo pozitívnej. A práve červený náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, "od uhrančivých" pohľadov a energií, jeho uviazaním sa v tomto bode zachytáva negatívna energia prúdiaca do tela. O to viac účinné, že je vyrábaný ručne - je v ňom duša umelca.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,95 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.