Pánsky náramok Vitalita a Vytrvalosť

Pánsky náramok z 3 kameňov:  Jaspis červený, Hematit a Lávový kameň z guličiek o priemere 0.8 cm navlečených na pevnej gumičke. Vo vzájomnej kombinácii tieto 3 kamene aktivujú: vitalitu, vôľu, vytrvalosť, sústredenosť a uzemnenie.
Jaspis červený aktivuje vôľu, vytrvalosť, odvahu a vitalitu. Zlepšuje organizačné schopnosti a sebaorganizáciu, uvoľňuje a dáva nám pocit úplnosti. Vnáša radosť do života, znižuje stres a vyjasňuje vyhliadky do budúcnosti. Vyvažuje a energeticky zlaďuje čakry a vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Pomáha nám ukotviť sa. Pozitívne ovplyvňuje liečbu ľadvín a močového mechúra, pomáha pri vyplavovaní ľadvinového piesku a kameňov. Pri nachladnutí pomáha organizmus zahriať. Podporuje sexuálny pud, posilňuje krvný tlak.
Hematit sa nazýva aj kameňom rozumu. Prináša vnútornú organizáciu, uzemňuje a upokojuje. Pomáha s netradičným myslením, logikou a matematikou. Znižuje negativitu v postojoch i myslení a pomáha vyvažovať telo, myseľ a ducha. Taktiež nám pomáha sústrediť sa, zvyšuje silu vôle, dôveru v chod vecí a vo vlastné schopnosti. Zlepšuje pamäť a pomáha neobvyklým zvratom v myslení - odstraňuje sebaomedzujúce presvedčenia. Odstraňuje negativitu a podporuje mier a neagresivitu. Vynikajúco stabilizuje nás v prítomnosti. Dodáva fyzickú i mentálnu silu. Hematit regeneruje, má protizápalové a hojivé účinky, udržuje zdravý stav krvi, lieči všetky choroby spojené s krvou, pomáha pri zlej zrážanlivosti krvi a chudokrvnosti, používa sa na zastavenie krvácania, pri nervových poruchách a nespavosti (upokojuje).
Lávový kameň dokáže odovzdať telu pozitívnu energiu a negatívnu odčerpať. Pôsobí proti depresiám a stresu. Lieči problémy pohybového aparátu.
Veľkosť: celková dĺžka cca 21.6 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší, uveďte to poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.