Pánsky náramok ODVAHA, Tigrie oko + Láva

Pánsky náramok je vytvorený handmade z 2 kameňov:  Tigrie oko a Lávový kameň z 27 guličiek o priemere 0.8 cm navlečených na pevnej gumičke v zaujímavom farebnom usporiadaní.
Tigrie oko dodáva odvahu a sebavedomie, pomáha riešiť problémy spojené s neschopnosťou uznať vlastnú cenu, s prehnanou sebakritikou a zablokovanými schopnosťami - pomáha rozoznať vlastné nadanie, ale súčasne upozorňuje na chyby, ktoré je nutné prekonať. Uzemňuje, posilňuje schopnosť sústrediť sa. Tigrie oko je ochranný kameň, ochraňuje pred urieknutím, zlými silami a kliatbami. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a prináša mu šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie - zlepšuje náladu, pomáha odstraňovať depresie. Tigrie oko pomáha rýchlejšie prekonať prechladnutie, vďaka tomu, že zahrieva telo. Podporuje celkové zdravie a fyzickú kondíciu. Odstraňuje citové blokády a taktiež kŕče. Lieči zrak, napomáha nočnému videniu. Uzdravuje krk, rozmnožovacie orgány. Pomáha pri náprave zlomených kostí. Vyrovnáva činnosť mozgových hemisfér, zvyšuje ich praktické využitie.
Lávový kameň dokáže odovzdať telu pozitívnu energiu a negatívnu odčerpať. Lieči problémy pohybového aparátu, problémy s prekrvením, pôsobí proti depresiám a proti stresu.
Veľkosť: celková dĺžka cca 21.5 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší, uveďte to poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.