Pánsky náramok OCHRANA, Turmalín + Láva

Pánsky ochranný náramok proti stresu a depresiám z kameňov: Turmalín čierny v Krištále a Lávový kameň z guličiek o priemere 0.8 cm navlečených na pevnej gumičke v zaujímavom farebnom usporiadaní - handmade :).
Turmalín čierny (Skoryl) je výnimočný ochranný kameň, ktorý pôsobí vždy v prospech toho, kto ho nosí. Vťahuje do seba nepriaznivé pôsobenie iných ľudí, závisť, nedôveru, hnev, zlobu a to tak, že ak ho máme pri sebe, nemali by sme tieto negatívne vibrácie pociťovať. Taktiež ochraňuje pred škodlivým elektrosmogom (TV, mobil, počítač apod.). Odstraňuje stres, zlosť, strach a prináša radosť. Pomáha pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Ochraňuje aj pred vlastnou negatívnou energiou - zlosťou a zlobou a pomáha nám nájsť orientáciu duše. Zvyšuje sebadôveru, vedie nás k nezávislosti, k pokoju, k zdravému sebavedomiu. Pomáha nám získať nadhľad v situáciach, ktoré rozčuľujú. Udržuje v harmónii mužskú a ženskú energiu, prepája, čistí, harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury. Turmalín je aj studňou mladosti. Pomáha realizovať naše sny. Hovorí sa, že keď si tento kameň položíte pod vankúš, potom už vraj postačí si ho len predstaviť vo svojej mysli a vysloviť želanie - takto akoby "vložiť" do neho svoje želanie - vraj se splní. Lieči dýchacie problémy, zápaly nervov, mozgové príhody, poruchy štítnej žľazy, poruchy srdcového svalu, ochorenia pľúc, zápaly mozgových blán, posiľňuje krvný obeh, imunitu, pomáha pri virózach, reguluje využitie vitamínov v tele, pozitívne vplýva na redukciu tuku, reguláciu vody v tele, pomáha pri zápale spojiviek, pri chudokrvnosti, uľahčuje pôrod, podporuje rozvoj svalov, lieči detské choroby.
Krištáľ spolu s Turmalínom pôsobí ako aktivátor, urýchľuje prenos energie. Krišťáľ lieči a harmonizuje celý organizmus, prináša energiu a svetlo a prečisťuje. Takisto je to silný ochranný kameň pred negatívnou energiou.
Lávový kameň dokáže odovzdať vášmu telu pozitívnu energiu a naopak negatívnu od vás odčerpať. Lieči problémy pohybového ústrojenstva, problémy s prekrvením, depresiami, pôsobí proti stresu.
Veľkosť: celková dĺžka 21.5 cm, v prípade potreby urobíme väčší alebo menší, uveďte to poznámky na konci objednávky.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.