Anjelská sviečka Tvorivosť, Spiritualita

Anjelská sviečka s ručne maľovaným anjelským znakom na podporu Tvorivosti, inšpirácie a duchovnosti (spiritualita). Energia anjelského symbolu sviečky podporuje tvorivé myslenie, inšpiruje k tvorivosti a keď chcete aby to, čo tvoríte malo spirit. Pomáha pri duchovnom rozjímaní, meditácií, kontemplácii.
Význam farby: fialová je farbou premeny, tvorenia. Symbolizuje hĺbku, poznanie, duchovnú múdrosť, duševný a duchovný rast, osvietenie, ale aj tajomstvo a túžbu odhaliť nepoznané. Vo feng shui fialová prináleží elementu kov.
Umiestnenie z hľadiska feng shui:
- pre lepšiu inšpiráciu, tvorivosť a kreatívne nápady a myšlienky umiestnite do sektoru severovýchod, môžete si ju umiestniť na pracovný stôl alebo v ateliéri, v detskej izbe, v škole kde sa tvorí.
- taktiež pre lepšie uvoľnenie pri meditácii, pre lepšiu koncentráciu umiestnite severovýchodne v rámci miestnosti alebo z hľadiska celého obytného priestoru (domu, bytu), môžete umiestniť v meditačnom kútiku alebo na pracovnom stole.
Návod: ešte predtým môžete sviečku naplniť energiou tohto želania tak, že zavriete oči a podržíte sviečku chvíľu v rukách. Ak sviečku zápalite, doporučujeme sa uvoľniť a stíšiť, upokojiť myšlienky a potom napísať svoje želanie súvisiace s touto oblasťou na papier. Môžete oba spôsoby spojiť alebo si môžete vybrať jeden z nich. Plameň zapálenej sviečky zároveň účinne očistí priestor od negatívnych energií.
Rozmery 1 sviečky: výška cca 9 cm x priemer cca 6.5 cm.
Sviečka je zabalená v priesvitnom celofáne, previazaným šnúrkou.
Farba: sviečka fialová, zlaté písmo.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.