Energetický náramok Buddha Amazonit

Energetický náramok Buddha z guličiek Amazonitu multicolor o priemere 0.8 cm s kovovou ozdobou hlava Buddha.
Symbolika Buddhu vo feng shui: predstavuje pokoj, mier, lásku, rovnováhu, šťastie a ochranu.
Amazonitu sa hovorí kameň "nádeje” a prosperity. Je to jemný a priateľský kameň, ktorý dodáva nádej a dôveru v budúcnosť. Zlepšuje intuíciu, psychické schopnosti, kreativitu a intelekt. Priťahuje nové obchody, hojnosť, šťastie vo finančných aktivitách a pri riskantných podujatiach.
Má pozoruhodné filtračné schopnosti. Blokuje geopatogénne zóny, pohlcuje vyžarovanie mikrovlnných rúr, mobilných telefónov. Ochraňuje pred elektrosmogom. Filtruje informácie prechádzajúce mozgom, ktoré navzájom pôsobením intuície kombinuje. Je to mimoriadne upokojujúci kameň. Ukludňuje nielen mozog, ale celý nervový systém, prepája fyzické telo s éterickým. Vyrovnáva jin a jang energiu a udržuje ju v rovnováhe. A takisto udržuje v rovnováhe aj jednotlivé úrovne osobnosti. Pomáha hojiť citové traumy, zmenšuje obavy, strach, úzkosť. Na duchovnej úrovni amazonit pomáha pri prežívaní prejavov univerzálnej všeobjímajúcej lásky.
Liečivé účinky: napomáha k zachovaniu priaznivého zdravotného stavu, uzdravuje srdcovú a krčnú čakru, čím veľmi priaznivo napomáha k milostnej komunikácii, pomáha otvárať tretie oko, kde sídli tzv. nadmyseľ a intuícia. Výborne pôsobí na hrdlo, štítnu žľazu, nervy a mozog. Lieči srdce, pľúca a nadobličky. Je veľmi prospešný pri liečbe osteoropózy, pri nedostatku vápnika, pri problémoch so zubami - lieči zubné kazy, udržuje v rovnováhe metabolizmus, prináša úľavu pri svalových kŕčoch. V období stresu pomáha ukľudniť sa a relaxovať.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 10,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 10 bodov.