Energetický náramok Buddha Ruženín 2

Energetický Buddha náramok, Ruženínové guličky o priemere 0.8 cm na pevnej gumičke, kovová ozdoba hlava Buddha
Symbolika vo Feng shui: Buddha symbolizuje vyrovnanosť, pokoj, mier, lásku, šťastie, harmóniu a rovnováhu.
Ruženín sa považuje za najsilnejší kameň lásky a bol prisudzovaný bohom lásky Amorovi a Erótovi. Je to kameň mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Posilňuje vo vzťahoch partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť v láske šťastie. Hovorí sa, že keď ho máme pri sebe, sú k nám ľudia prívetivejší a milší, celkovo príjemnejší. Prehlbuje vnímavosť, fantáziu voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné zranenia, ranené city, pomáha opusteným a osamelým. Prináša mier a harmóniu. Navodzuje stav vyrovnania sa so sebou samými a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť a toleranciu voči ostatným. Je nápomocný pri anorexii, pretože podporuje sebaprijatie a sebalásku. Ochraňuje pred vonkajšou negatívnou energiou (zlobou, hrubosťou, závisťou, špinou, nenávisťou a pod.), ale ochraňuje aj pred elektrosmogom (žiarenie z TV, počítačov, mobilov). Ekologický technici zistili, že vibrácie Ruženínu dokážu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!
Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť. Pomáha čistiť orgány tela. Aktivuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Pozitívne vplýva na krásu, zmierňuje príznaky starnutia, zmenšuje vrásky. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
Priradená čakra: 4. srdečná čakra, no mimoriadne vhodný je i pre 1. korunnú čakru. Celkovo harmonizuje všetky štyri horné čakry.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.