Energetický náramok Strom života Ruženín

Energetický náramok s motívom Stromu života z Ruženínových guličiek o priemere 0.8 cm na pevnej gumičke.
Symbolika Stromu života vo feng shui: symbolizuje zdravie, život, symbol začiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti a stáleho znovuzrodenia, podporuje hojnosť, dostatok, plodnosť. Slúži k plodeniu zdravého potomstva a šťastného zrodenia. Má zvyšovať potenciu, liečiť neplodnosť, prináša vitálne sily života a silu trvania.
Ruženín je najsilnejší kameň lásky - mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Vo vzťahoch upevňuje partnerskú vernosť, je nápomocný aj pri hľadaní partnera. Hovorí sa, že keď ho máme pri sebe, sú k nám ľudia milší a príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči kráse života. Lieči hlboké duševné zranenia, pomáha opusteným a osamelým. Prináša pokoj, mier a harmóniu. Navodzuje stav vyrovnania sa so sebou samými, prináša zdravú sebalásku, rovnako ako lásku, toleranciu a otvorenosť voči iným. Pomáha pri anorexii, a to tak, že podporí sebaprijatie a sebalásku. Ochraňuje pred vonkajšou negativitou (závisťou, zlobou, hrubosťou, nenávisťou a pod.) a ochraňuje aj na vonkajšej úrovni, pred elektrosmogom (žiarenie z TV, počítačov, mobilov). Ekologici zistili, že vibrácie Ruženínu znížujú silu elektromagnetického poľa mobilov až o 85 %!
Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť. Pomáha čistiť orgány tela. Aktivuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Pozitívne vplýva na krásu, zmierňuje príznaky starnutia, zmenšuje vrásky. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
Priradená čakra: 4. srdečná čakra, no mimoriadne vhodný je i pre 1. korunnú čakru. Celkovo harmonizuje všetky štyri horné čakry.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.