Náhrdelník Ametyst, Ruženín, Krištáľ 2, 45 cm

Náhrdelník z Ametystu, Ruženínu a Krištáľu praskaného z guličiek rôzneho priemeru 0.8-1.2 cm o celkovej dĺžke cca 45 cm, so zapínaníme alpaka v striebornej farbe.

Ametyst je silný kameň ochrany pred negatívnou energiou, závisťou, hrubosťou, špinou a to takým spôsobom, že premieňa túto energiu na lásku. Transformuje nižšie typy energie na vyššie. Čistí energiu, prečisťuje čakry a auru a celkovo pozitívne ovplyvňuje život. Ochraňuje pred elektrosmogom (tv, počítač, mikrovlnka, tv). Je to kameň kameň zamilovaných a kameˇm duchovnej čistoty a meditácie. Vnáša rovnováhu do vzťahov medzi mužom a ženou, harmonicky pôsobí na milostný život, upevňuje vernosť vo vzťahoch. Pomáha nám lepšie a jasnejšie sa vyjadrovať.
Ruženín je kameň lásky, srdca, empatie, náklonnosti, láskavosti, nehy, priateľstva a uzdravovania. Hovorí sa, že ak budete mať Ruženín so sebou, budú k vám ľudia milší. Ochraňuje pred elektrosmogom. Lieči srdce, sluch, pomáha pri neplodnosti.
Krištáľ predstavuje svetlo, čistotu, silu, energiu. Aktivuje a koncentruje energiu. Silne ochraňuje a prečisťuje, odstraňuje bloky. Je to univerzálny kameňv, vhodný na všetky zdravotné problémy.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 25,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.