Náramok Jadeit ružový + Onyx

Náramok z Jadeitu ružového a Onyxu z guličiek o priemere cca 0.8 cm na pevnej gumičke.
Jadeit
ružový prináša dávku lásky a povzbudenia. Je spojený s láskou. Je to nádherný jemný kameň. Jadeit symbolizuje aj obnovu a naplnený život. Už v starej Číne bol považovaný za najcennejší drahokam. Podľa číňanov je vraj jadeit prototyp drahokamu, čínske slovo "Yu" znamená zároveň jadeit a aj drahokam. Pod vplyvom jadeitu možeme objavovať a lepšie prežívať krásu sveta vo všetkých jeho formách a prejavoch, na všetkých jeho úrovniach. Jadeit v nás posilňuje schopnosť cítiť druhých, byť viacej empatickými, aby sme mohli vždy zo srdca dať to pravé, čo je v nás a urobiť toj v správnej chvíli. Ak sme nepokojný a kŕčovitý, jadeit nás upokojuje, dodáva nám pocit blaženej a vyrovnanej spokojnosti, harmonizuje, podporuje miernosť ale aj odvahu. Považuje sa za kameň šťastia. Môžeme ho použiť k harmonizácií negungujúcich vzťahov. Pomáha uľahčovať komunikáciu, je symbolom božej lásky, je nápomocný keď si chceme byť vedomý vyšších úrovní bytia. Spája sa s hudbou, symbolizuje aj hudbu.
Liečebné účinky: upokojuje nervovú sústavu, lieči ľadviny a nadľadviny, odstraňuje jedovaté látky, dáva do poriadku bunky a kostrový systém, hojí stehy, podporuje plodnosť, pomáha pri pôrode, lieči slezinu, udržuje rovnováhu tekutín a pomer kyslého a zásaditého prostredia.
Onyx ochraňuje pred negatívnymi energiami, pred závisťou, urieknutím, alebo aj pred vlastnými slabosťami. Je to aj kameň sebakontroly a ovládania. Pomáha abstinujúcim fajčiarom alkoholikom vydržať, nevzdať sa a zbaviť sa závislosti. Prináša šťastie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.