Náramok Krištáľ prask. + Jadeit + Onyx

Náramok Krištáľ praskaný s Jadeitom zeleným a Onyxom, guličkový o priemere 0.8 cm, pevná gumička.
Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja - aktivuje iné kamene. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Pomáha lepšie zaspať a do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.  Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Pôsobí ako urýchľovač energií. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne.
Jadeit zelený je kameňom šťastia, empatie, prináša pokoj, plodnosť, pomáha pri pôrode, lieči a upokojuje srdce, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov, je spojený s hudbou. Lieči ľadviny, pomáha v situáciach, keď nás zachváti nepokoj alebo lenivosť.  Stabilizuje, uzemňuje, harmonizuje.
Onyx sa považuje za veľmi silný magický kameň. Považuje sa za nositeľa šťastia v láske a liečiteľa zlomeného srdca. Hovorí sa, že je účinný afrodiziakom. Spája vnútorný svet s vonkajším a tým zvyšuje našu odolnosť. Posilňuje našu intuíciu, uľahčuje prístup do nášho podvedomia. Podporuje našu disciplínu, poriadok a naľaďuje náš k vážnemu postoju k životu. Pohlcuje negatívnu energiu. Chráni pred ťažkými chorobami, nešťastím. Pôsobí proti urieknutiu. Zmierňuje bolesti srdca, upokojuje nervovú sústavu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.