Náramok Onyx + Koral červený + Zirkón

Náramok z Onyxu a Koralu červeného s ozdobnými rondelkami (v striebornej farbe) so Zirkónom. Guličky majú rôzny priemer vo veľkosti 0.5-1.2 cm a sú navlečené na pevnej gumičke.
Onyx je veľmi silný ochranný magický kameň. Pôsobí proti neprajnosti a urieknutiu. Ochraňuje pred chorobami a nešťastím. Pohlcuje negatívnu energiu zvonka. Považuje sa za nositeľa šťastia v láske a lieči zlomené srdce. Je aj účinné afrodiziakum. Spája vnútorný svet s vonkajším a tým zvyšuje našu odolnosť. Onyx aktivuje intuíciu, uľahčuje prístup do nášho podvedomia. Podporuje disciplínu, vnútornú organizáciu a ale aj vonkajší poriadok a naľaďuje náš k vážnemu postoju k životu. Onyx upokojuje nervovú sústavu a zmierňuje bolesti srdca, upokojuje nervovú sústav.
Koral červený bol odjakživa považovaný ochranný (pred urieknutím a negativitou) a liečivý "kameň".  Ovplyvňuje v nás schopnosť brániť sa nepriaznivým vplyvom. Hovorí sa mu niekedy "morský les" - dar mora. Koral je výtvorom morských živočíchov a preto má aj mnoho farieb a podôb. Symbolizuje súčasne pevnosť, ale aj premenlivosť, hĺbku a povrchnosť, ticho a nepokoj, činnosť ale aj pokoj, oddych. Posiľňuje našu myseľ pre krásu a tvar. Vďaka svojmu zloženiu pozitívne vplýva na zuby, kosti, nechty a vlasy. Červené koraly sa považujú za najmocnejšie koraly. Kedysi ich považovali za zkamenelé kvapky krvi. Pomáhajú nám nabiť sa energiou, životnou silou. Koral ochraňuje tehotné matky, uľahčuje pôrod a prebúdza lásku k dieťaťu. Je veľmi nápomocný pri liečení chorôb krvi. Má pozitívny vplyv na sexualitu ale aj na lásku ako takú.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 15,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.