Náramok Ruženín + Jadeit + Krištáľ

Náramok Ruženín, Jadeit + Krištáľ v tvare guličiek o priemere cca 0.8 cm navlečený na pevnej gumičke, ktorý napomôže harmonizácii vzťahu.
Ruženín - je kameň lásky, ktorý bol prisudzovaný bohom lásky Amorovi a Erótovi. Je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť. Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu. Podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie.
Jadeit
upokojuje a aktivuje v nás pocit vyrovnanej spokojnosti. Posiľňuje schopnosť cítiť druhých, aby sme mohli vždy dali zo srdca to pravé a urobili to v správnej chvíli. Je výborný pri harmonizácii nefunkčných vzťahov. Uľahčuje komunikáciu, je symbolom božej lásky, je nápomocný keď si chceme byť vedomý vyšších úrovní bytia. Symbolizuje aj hudbu - je spojený s hudbou, aktivuje hudobný sluch a podporuje prejavenie spevom. Upokojuje nervový systém, lieči choroby ľadvín a nadľadvín. Zvyšuje plodnosť, priaznivo pôsobí pri pôrode.
Krištáľ urýchľuje prenos energie, je aktivátor energie, aktivuje kamene, s ktorými je skombinovaný. Prináša svetlo, harmonizuje, prečisťuje a lieči.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.