Ochranný náramok Turmalín + Ruženín

Ochranný náramok Turmalín čierny s Ruženínom obsahuje guličky o priemere 0.8 cm na gumičke. Vyrobené u nás handmade Marcela s láskou.
Turmalín čierny (Skoryl) je to silný ochranný kameň, ktorý vťahuje do seba nepriaznivé pôsobenie iných ľudí, závisť, nedôveru, hnev, zlobu a to tak, že ak máme čierny Turmalín pri sebe, tak tieto negatívne vibrácie v tej chvíli veľmi nepociťujeme. Ochraňuje aj pred škodlivým elektrosmogom (TV, počítač, mikrovlnka, mobil). Účinne odstraňuje patogénne zóny. Pomáha nám odstrániť stres, zlosť, strach. Pomáha pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Zvyšuje sebadôveru, nezávisloť, vedie nás k pokoju, k zdravému sebavedomiu. Pomáha nám získať nadhľad v situáciach, ktoré nás rozčuľujú. Udržuje v harmónii mužskú a ženskú energiu, prepája, čistí, harmonizuje čakry, odstraňuje bloky z aury. Už od čias Orientu prinášal energiu, vyrovnanosť, mier, priateľstvo, lásku. Hovorí sa, že Turmalín je studňou mladosti. Pomáha realizovať naše sny. Keď si tento kameň položíte pod vankúš, potom už vraj postačí si ho len predstaviť vo svojej mysli a vysloviť želanie - takto akoby "vložiť" do neho svoje želanie - vraj se splní. Lieči zápaly nervov, dýchacie problémy, mozgové príhody, ochorenia pľúc, bronchitída, poruchy štítnej zľazy, zápaly mozgových blán, poruchy srdcového svalu, posilňuje krvný obeh, pozitívne vplýva na redukciu tuku, reguláciu vody v tele, posilňuje imunitný systém, je prospešný pri virózach, reguluje využitie vitamínov v tele, pomáha pri chudokrvnosti, pri zápale spojiviek, uľahčuje pôrod, lieči detské choroby, podporuje rozvoj svalov.
Ruženín je najsilnejší kameň v pôsobení lásky a uzdravovania. Posiľňuje lásku, srdce, empatiu, sympatiu, priateľstvo, náklonnosť,  jemnosť ale náruživosť. Hovorí sa, že keď máte Ruženín pri sebe, sú k Vám ostatní ľudia milší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Ochraňuje pred elektrosmogom (TV, počítač, mobil, mikrovlnka). Ochraňuje naše srdce, naše jemnohmotné energetické telo pred negatívnymi útokmi zvonka. Lieči hlboké duševné rany, zranené city. Prináša pokoj a harmóniu. Navodzuje toleranciu, otvorenosť, podporuje sebaprijatie a sebalásku. Ochraňuje pred negatívnou energiou zvonka ale aj zvnútra (pred vlastnou). Lieči srdce, vitalitu pohlavných orgánov, pomáha pri anorexii, omladzuje, zmenšuje vrásky, odstraňuje bolesti hlavy, lieči depresie, bolesti uší.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 13,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 13 bodov.