Ochranný náramok Onyx matný + Rodonit

Ochranný náramok z matných guličiek Onyxu a 1 guličky Rodonitu o priemere cca 0.8 cm na pevnej gumičke. Náramok ochraňuje pred negatívnou energiou, pred nešťastím, upokojuje.
Onyx je veľmi silný magický kameň. Ochraňuje pred negatívnou energiou zvonka, pred urieknutím, neprajnosťou, pred nešťastím a ťažkými chorobami, Spája vnútorný svet s vonkajším a tým zvyšuje našu odolnosť. Posilňuje našu intuíciu, uľahčuje prístup do nášho podvedomia. Podporuje našu disciplínu, poriadok a naľaďuje náš k vážnemu postoju k životu. Pohlcuje negatívnu energiu. Onyx upokojuje nervovú sústavu a zmierňuje bolesti srdca.
Rodonit je mimoriadne upokojujúci kameň. Zvyšuje sebestačnosť a sebadôveru. Pomáha nám dosiahnuť náš najvyšší možný potenciál. Podporuje v nás toleranciu, trpezlivosti, aby sme dokázali aj iných pozorne načúvať.  Pomáhá nám učiť sa z chýb, ale aj odpúšťať, zachovávať si chladnú hlavu a nenechať sa vyprovokovať a vyviesť z rovnováhy. Má oveľa uzemňujúcejší účinok ako iné ružové kamene. Síce podporuje sebavedomie, ale nevedie k pýche a egocentrizmu. Pomáha nám vidieť vždy pre aj proti každej veci. Niekedy sa preto používa pri riešení konfliktov a na znovunastolenie vnútornej rovnováhy. Lieči srdce, pľúca, hrdlo a zápaly kĺbov a atritídu. Pomáha pri osteoropóze. Posilňuje srdcovú činnosť a krevný obeh. Zlepšuje látkovú výmenu. Taktiež zmierňuje nočné mory a stres, pocit straty a boľavé srdce.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.